قوانین خرید،ارسال،گارانتی

در فروشگاه‌پر سون محصولات با کمترین سود  بفروش می‌رسدمحصولات که شامل گارانتی هستند در متن توضیحات محصول مشخص قید می‌شود و موارد بدون گارانتی جهت رضایت مشتری حتما فبل ارسال تست سلامت  انجام و ارسال میگردد

برای استفاده کامل از امکانات فروشگاه بهتر است اول ثبت نام کنید .

هزینه ارسال ، و برگشت محصولات که شامل  گارانتی هستند  طبق تمام محصولات دیگر بر عهده خریدار میباشد.

مواردی که شامل گارانتی نیستند در صورت هرگونه ایراد و مشکل و تعمیر و تعویض. قبلا به خریدار اطلاع رسانی کامل میگردد.

در انتخاب روش ارسال پست، تیپاکس باربری دقت کنید

ارسال توسط اداره پست چند گزینه طبق وزن و حجم جدا شده است  حق خریدار محفوظ باشد که طبق تجربه و وزن و حجم میبایست گزینه درست انتخاب گردد و هر گونه راهنمایی نیاز داشتید پشتیبان انلاین اماده پاسخ گویی میباشد..

در ارسال توسط شرکت پست خسارت محصولات شکسته علارقم بیمه بودن انجام‌نمی‌شود و بیمه  برای موارد خاص مفقودی و… میباشد  این فروشگاه زیر یک ملیون کاملا بیمه و بالای یک ملیون در صورت درخواست خریدار  بیمه دوم انجام‌می‌دهد.

هزینه که به نام‌پست زده شده شامل هزینه  خدمات،بیمه،بسته،پیک و نهایت هزینه بین شهری که روی بارکد بسته مشاهده می‌شود( روی بارکد فقط هزینه بین شهری درج میشود) و ما قبل هزینه مجزا دریافت می‌شود که روی بارکد درج نمی‌شود.

در گزینه پست ، طبق وزن و حجم سفارش‌های خود گزینه  را انتخاب نمایید، اشتباه در انتخاب سفارش لغو و معلق میشود‌

تیپاکس پس کرایه میباشد،  امکان ارسال سفارشات زیر 200 هزار نمیباشد. هزینه تیپاکس بالاتر از پست میباشد و در مقابل تیپاکس بیمه دارد و درصد بالای در صورت شکستنی بودن محصول پرداخت می‌نماید.

برگشت وجه بعد تحویل بسته امکان‌پذیر نیست و در موارد خاص و تفاهم فروشنده و فروشگاه ، ده درصد مالیات و هزینه بسته و پیک کسر و مابقی برگشت میگردد.

لوازم برقی و.. قبل ارسال تست می‌شوند و برگشت کالا صفر میباشد.

فروشگاه پشتیبان تلفنی و سفارش توسط تلفن ندارد و اکثر پیام رسانها پشتیبان آنلاین میباشد .

عکس و فیلم از محصولات حقیقی در فروشگاه قرار رفته است تا انتخاب درست و راحت انجام گردد ، در خرید های خود دقت کنید،

محصولات فله از پک های اورجینال محصول وزن کشی می‌شود و تضمین فروشگاه اصالت محصولات میباشد محصولات فله در ظرفی به تناسب خرید ارسال و جهت اطمینان و تحویل مناسب در نایلون‌پرس شده مجدد بسته و ارسال میگردد.